PRZEDMIOTOWE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Lp.

Rodzaj konkursu

(dokładna nazwa)

Organizator/etap

Laureaci, miejsca

Imię, nazwisko i klasa

1.

Konkurs przedmiotowy
z chemii

Kuratorium Oświaty
w Rzeszowie/wojewódzki

Finalista: Agnieszka Biesiadowska 8c

2.

Szkolny konkurs chemiczny dla klas VII „W świecie atomów”

Szkoła Podstawowa
nr 1 w Jaśle/szkolny

I miejsce:
Szymon Zapał 7a
II miejsce:
Emila Dąbrowska 7a
III miejsce:
Karolina Rogalska 7b,
Karol Szmyd 7d

3.

Konkurs „Z chemią
za pan brat”

Uniwersytet Jagielloński
w Krakowie/ogólnopolski

Laureat:
III miejsce: drużyna
: Mikołaj Kurowski 8a, Agnieszka Biesiadowska 8c, Weronika Byczek 8c, Julia Kwilosz 8c, Aleksandra Lubaś 8c, Oliwia Michalik 8c,
Julia Reczek 8c, Anna Stasiak 8c, Olga Sychta 8c, Aleksandra Wietecha 8c, Eliza Mlicka 8c

4.

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa Olimpus
z przyrody

OLIMPUS Warszawa/ogólnopolski

Laureat:
III miejsce
:
Magdalena Buba 4a, Julia Tomkiewicz 4b, Natalia Sroka 4b
V miejsce:
Rafał Kwarciński 4a, Wiktoria Kozioł 4c, Tomasz Iwanicki 4c
VII miejsce:
Amelia Kosiba 4a
VIII miejsce:
Wiktoria Pytlowany 4b
IX miejsce:
Franciszek Myśliwiec 4b

5.

Powiatowy konkurs
„Da Vinci”
z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych

Podkarpacka Fundacja Rozwoju „Beskid”/powiatowy

Laureat:
Aleksandra Wolska 7b, Kinga Kras 7a, Paweł Ptaszek 7a, Szymon Bułaś 8a, Jakub Brągiel 8a, Aleksandra Lubaś 8c, Aleksandra Wietecha 8c, Piotr Woźny 8c, Mateusz Storey 8c, Antoni Zima 8c, Aleksandra Ochała 8c, Julia Reczek 8c, Weronika Byczek 8c
Wyróżnienie:
Julia Dedo 7b, Dawid Halerz 7a, Wiktoria Kozicki 7c, Oliwia Michalik 8c, Mateusz Kita 8b, Filip Sikora 8c

6.

Szkolny Konkurs Interdyscyplinarny matematyczno-przyrodniczy dla klas IV

Szkoła Podstawowa
nr 1 w Jaśle/szkolny

I miejsce:
Tomasz Iwanicki 4c
II miejsce:
Szymon Sypień 4a
III miejsce:
Wiktoria Kozioł 4c, Mikołaj Turek 4c
Wyróżnienie:
Julia Lubaś 4b

7.

XIII Powiatowy Konkurs Geograficzny „Odkryj Europę”

Podkarpacka Fundacja Rozwoju „Beskid”/powiatowy

Laureat: I miejsce: Michał Siepietowski 6c

8.

Ogólnopolski konkurs polonistyczny „Fraszka”

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy
i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Grodzisku Mazowieckim/ogólnopolski

Wyróżnienie:
Klara Doniec 7c

9.

Konkurs przedmiotowy
z języka polskiego

Kuratorium Oświaty
w Rzeszowie/wojewódzki

Finalista: Agnieszka Biesiadowska 8c

10.

Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

Jasielski Dom Kultury
w Jaśle/ogólnopolski

Laureat:
Aleksandra Sieńkowska 6b, Dawid Halerz 7a

11.

Konkurs „Junior Przedsiębiorczości, projekt „Moja wymarzona firma”

Miasto Jasło Inkubator Przedsiębiorczości/miejski

Laureat:
Zofia Preisner 7c
Wyróżnienie:
Jan Preisner 6c

12.

Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego OLIMPUSEK

OLIMPUS Warszawa, Center of School Education/ogólnopolski

Laureat: Wiktoria Płocic 2b, Maja Bobula 2c, Kamila Kosiba 2c, Oliwia Dziedzic 3b

13.

Szkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy dla uczniów klas III „Omnibusek”

Szkoła Podstawowa
nr 1 w Jaśle/szkolny

I miejsce: Piotr Byś 3c, Michał Konieczny 3a, Mateusz Rospond 3a, Daria Ryznar 3c
Wyróżnienie: Martyna Berkowicz 3c, Agata Główka 3c, Jakub Jajko 3b, Szymon Nigborowicz 3a, Laura Sochacka 3c

14.

Szkolny konkurs „Mistrz matematyki” dla uczniów klas V

Szkoła Podstawowa
nr 1 w Jaśle/szkolny

Laureat: I miejsce: Wiktor Dziedzic 5b
II miejsce: Miłosz Szudy 5a, Wiktor Leśniak 5b
III miejsce:
Karol Styczyński 5a

15.

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa Olimpus
z matematyki – sesja zimowa

OLIMPUS Warszawa/ogólnopolski

Laureat: IX miejsce: Amelia Kosiba 4a

16.

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa Olimpus
z języka angielskiego – sesja zimowa 2020

OLIMPUS Warszawa/ogólnopolski

Laureat: III miejsce: Karolina Szerląg 6d
V miejsce: Julia Lubojemska 6e, Gabriela Korczykowska 7b
VI miejsce:
Mikołaj Kurowski 8a, Rafał Mrozowski 8b
VII miejsce:
Wiktor Dziedzic 5b, Emilia Dublanin 6e, Izabela Szerląg 8a, Sonija Tanna-Chart 8b
IX miejsce:
Wiktoria Pec 5b

17.

Szkolny konkurs z języka angielskiego „A postcard from …”

Szkoła Podstawowa
nr 1 w Jaśle/szkolny

W kategorii klas IV–VI:
I miejsce
:
Martyna Małecka 6d
II miejsce:
Emilia Dublanin 6e
W kategorii klas VII-VIII:
I miejsce
:
Julia Kurowska 8b
II miejsce:
Karol Szmyd 7d
III miejsce:
Lena Lazar 7e
Wyróżnienie:
Mikołaj Kurowski 8a

18.

35. edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus. Lingua-Plus z języka angielskiego

Amermedia
sp. z o.o./ogólnopolski

Laureat I stopnia
z wyróżnieniem
:
Oliwia Dziedzic 3b,
Julia Tomkiewicz 4b
Laureat I stopnia: Joanna Stojek 4b, Natalia Sroka 4b, Maria Praskowicz 5b
Laureat II stopnia: Szymon Banach 3a, Jakub Jajko 3b,
Iga Goleń 4b,
Szymon Rachfalski 4c, Natalia Pluta 6b, Karolina Szerląg 6d
Laureat III stopnia:
Oskar Augustyn 3b, Emilia Jędryczka 4b, Wiktoria Kozioł 4c, Karolina Bochnowska 4c, Maja Cecuła 6b
Laureat IV stopnia: Mateusz Rospond 3a, Tomasz Iwanicki 4c
Laureat V stopnia: Mateusz Siwiec 4b, Wiktoria Pytlowany 4b, Wiktor Dziedzic 5b, Małgorzata Wojtunik 5b, Aleksandra Wolska 7b

19.

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa Olimpus
z biologii – sesja jesienna

OLIMPUS Warszawa/ogólnopolski

Laureat: IX miejsce:
Iga Barwinek 6e
XV miejsce: Aleksandra Sieńkowska 6b

20.

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa Olimpus
z biologii – sesja zimowa

OLIMPUS Warszawa/ogólnopolski

Laureat:
Iga Barwinek 6e, Aleksandra Sieńkowska 6b, Milena Lubaś 6e

21.

Konkurs przedmiotowy
z biologii

Kuratorium Oświaty
w Rzeszowie/szkolny

Laureat:
Anna Maciejczyk 8c
Finalista:
Janina Szmyd 7b

22.

Szkolny Konkurs Interdyscyplinarny Biologiczno–Geograficzno–Matematyczny
 dla uczniów klas V i VI

Szkoła Podstawowa
nr 1 w Jaśle/szkolny

I miejsce: Nina Gozdecka 5a, Karolina Szerląg 6d
II miejsce: Maciej Sikora 6d, Julia Lubojemska 6e
III miejsce:
Iga Barwinek 6e

23.

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
im. Prof. Andrzeja Szeptyckiego

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Mikołaja Kopernika
w Krośnie/wojewódzki

Laureat: III miejsce:
Julia Reczek 8c

24.

Powiatowy Konkurs „Ptak, mój przyjaciel”

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle/powiatowy

Laureat:
Janina Szmyd 7b

25.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus
z fizyki – sesja jesienna

OLIMPUS Warszawa/ogólnopolski

Laureat: VI miejsce: Zofia Preisner 7c,
Antoni Zima 8c
XIII miejsce:
Kinga Maziarska 7e

26.

XVII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
dla uczniów szkół podstawowych „English is easy”

Zespół Szkół Miejskich
nr 3 w Jaśle: Szkoła Podstawowa nr 12
w Jaśle/powiatowy

Laureat:
Izabela Szerląg 8a

27.

Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej – „Odnawialne Źródła Energii”

Zespół Szkół nr 3
im. Stanisława Pawłowskiego
w Jaśle/powiatowy

Laureat:
Maciej Pająk 8c,
Mateusz Storey 8c

28.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus
z chemii

OLIMPUS Warszawa/ogólnopolski

Laureat: III miejsce: Antoni Zima 8c

29.

Konkurs przedmiotowy
z fizyki

Kuratorium Oświaty
w Rzeszowie/szkolny

Zakwalifikowanie
do etapu rejonowego
: Izabela Szerląg 8a

30.

Konkurs przedmiotowy
z języka angielskiego

Kuratorium Oświaty
w Rzeszowie/szkolny

Zakwalifikowanie
do etapu rejonowego
: Izabela Szerląg 8a,
Julia Kurowska 8b, Sonija Tanna-Chart 8b

31.

„Mistrz Dobrego Stylu” - Potyczki językowe ósmoklasistów

Szkoła Podstawowa
nr 1 w Jaśle/szkolny

„Mistrz Dobrego Stylu”: Anna Maciejczyk 8c
Wicemistrz Dobrego Stylu: Agnieszka Biesiadowska 8c

32.

Szkolny konkurs fizyczny „Najlepszy fizyk
w Szkole Podstawowej
nr 1 w Jaśle wśród klas VII i VIII”

Szkoła Podstawowa
nr 1 w Jaśle/szkolny

„Najlepszy fizyk
w Szkole Podstawowej
nr 1 w Jaśle wśród klas VII”
:
Zuzanna Gałuszka 7b
„Najlepszy fizyk
w Szkole Podstawowej
nr 1 w Jaśle wśród klas VIII”
:
Mikołaj Kurowski 8a