REKRUTACJA

WAŻNA INFORMACJA:

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2023/2024 są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaśle w terminie do 2023-04-27 godz. 14:00. Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaśle.

 

Informujemy, że ruszyła rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024 - dzieci z obwodu naszej szkoły.

Rekrutacja dla dzieci spoza obwodu ruszy 1 marca 2023 r. od godziny 8.00.

Zapisy zakończą się 24 marca 2023 o godzinie 15.00.

Zapisy on-line w aplikacji Nabór VULCAN:   https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/jaslo

Rodzice/Prawni opiekunowie kandydatów rejestrują dziecko w aplikacji Nabór VULCAN, a nastepnie składają w sekretariacie szkoły papierową wersję  zgłoszenia wydrukowaną z systemu i podpisaną przez rodziców (prawnych opiekunów).

Szanowni Państwo,

Przed Państwem trudna decyzja wyboru najlepszej szkoły podstawowej dla Waszego dziecka. Bierzecie Państwo pod uwagę nie tylko renomę placówki, ale także to, czy zaoferowany program pozwoli dziecku rozwijać pasje, przygotuje je do dalszej edukacji i sprawi, że nauka stanie się prawdziwą przyjemnością.

Nasza szkoła dostrzega wszystkie te wyzwania, dlatego w roku 2023/2024 - z myślą o Państwa dziecku - kontynuujemy nabór do klasy pierwszej o profilu językowym z programowaniem i zajęciami robotyki. Dzięki specjalistycznemu profilowi grupy dzieci mają okazję nie tylko realizować standardowy program zajęć, ale także wziąć udział w dodatkowych zajęciach:

 • robotyka i programowanie (1 godz. w tygodniu)
 • język angielski (2 godz. w tygodniu)
 • język niemiecki (1 godz. w tygodniu)

Jeśli nowoczesna edukacja i indywidualne podejście do potrzeb dziecka jest tym, czego Państwo oczekujecie, serdecznie zapraszamy do naszej szkoły.

Liczba miejsc w klasie jest ograniczona.

Dlaczego warto?

 • to jedyna klasa pierwsza o takim profilu w całym powiecie
 • dzieci będą miały okazję poznawać fascynujący świat robotów i programowania w jedynej w Jaśle tak nowoczesnej i profesjonalnej pracowni
 • najlepsi lingwiści będą płynnie wprowadzali naukę dwóch języków obcych poprzez zabawę
 • ukierunkowane zainteresowania pomogą szybciej dostrzec indywidualne talenty dziecka i rozwijać je pod okiem nauczycieli
 • dla zainteresowanych dzieci przygotowano dodatkowe zajęcia pozalekcyjne oraz kółka przedmiotowe

Serdecznie zapraszamy po dodatkowe informacje:

tel.: 13 446 37 54

www: www.sp1-jaslo.edu.pl

Facebook: www.facebook.com/SP1Jaslo

 

ZAPRASZAMY NA SPACER PO SZKOLE

ZAJĘCIA ROBOTYKI

Od dnia 1.03.2023 rozpoczyna się składnie wniosków o przyjęcie do oddziału sportowego klasa IV (piłka siatkowa) na rok szkolny 2023/2024  dla uczniów obecnie uczących się w klasach trzecich szkół podstawowych.

Rodzice kandydatów składają:

 1. Wniosek o przyjęcie do oddziału sportowego (Załącznik 1);
 2. Zgodę rodziców na udział w próbach sprawności fizycznej (Załącznik 2);
 3. Zaświadczenie  lekarskie potwierdzające bardzo dobry stan zdrowia kandydata, kwalifikujące do oddziału sportowego o specjalności piłka siatkowa wydane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Wszelkich informacji na temat nauki w klasie sportowej pod numerem telefonu: 13 446 3754