link do dziennika elektronicznego :   https://uonetplus.vulcan.net.pl/jaslo

Nowa aplikacja mobilna Dzienniczek Vulcan, w pełni funkcjonalna.

Proszę korzystać z nowej aplikacji, odinstalować Dzienniczek+ i zainstalować   Dzienniczek Vulcan.

Pytania dotyczące dziennika elektronicznego proszę kierować na adres :  rudnickiwieslaw@sp1-jaslo.edu.pl

Dedykowana przeglądarka dla dziennika vulcan: Google Chrome

Jeżeli na Witrynie ucznia/rodzica program podpowiada domyślnie semestr drugi a w aplikacji mobilnej nie widać danych a drugiego semestru, to prawidłowy widok ucznia w aplikacji jest blokowany przez pamięć podręczną aplikacji, aby uruchomić ponownie właściwy widok proszę zastosować poniższe kroki:

1. Otwieramy ustawiania w urządzeniu mobilnym (nie w aplikacji).

2. Wyszukujemy aplikacji Dzienniczek+.

3. Wyszukujemy opcji (są różne w zależności od oprogramowania i jego wersji) może być ona wyświetlana jako: przechowywanie/pamięć/dane.

4. Otwieramy tę opcję i klikamy wyczyść dane/wyczyść pamięć.

5. W tym momencie możemy ponownie zalogować się do aplikacji z właściwym widokiem.
lub,

na aplikacji mobilnej usunąć konto i zarejestrować ponownie urządzenie.

Vulcan