Puchar dla naszych uczniów w slalomie gigancie

Uczniowie klasy Vc, Jakub Lisowski i Jakub Piękoś, zodobyli IV miejsce w slalomie gigancie w punktacji zespołowej dziewcząt i chłopców .

Gratulujemy !

Sukces w realizacji projektu "Zachowaj równowagę"

Nasza szkoła od kilku lat wyróżnia się w działaniach w ramach projektu, który ma na celu promowanie zdrowego trybu życia. Różnorodne działania realizowane na terenie placówki zyskały uznanie Akademii Wychowania Fizycznego  Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz Ministerstwa Zdrowia Rządu Szwajcarskiego, który wspiera wspomniany projekt.
Otrzymaliśmy cenne nagrody oraz list gratulacyjny potwierdzający uzyskanie certyfikatu.
Podjęte działania będą kontynuowane by uatrakcyjnić wdrażanie zachowań związanych ze zdrowym stylem życia dzieci i młodzieży naszej szkoły.

Międzynarodowe piłkarskie sukcesy naszych uczniów

Nasi uczniowie,Wiktor Bednarz i Nikodem Wolski, otrzymali wyróżnienie w Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej  o Puchar Poseł na Sejm RP Joanny Frydrych dla zawodników z rocznika 2009.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Brawa dla Filipa !

Filip Konieczny, uczeń klasy 2 e,został wyróżniony w XI Zimowym Turnieju o puchar Resovii "Resovia Winter CUP".

Gratulujemy !

Sukces naszego ucznia w narciarstwie

Nasz uczeń, Jakub Kosiba zdobył II miejsce w zawodach narciarskich. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyróżnienie w konkursie „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa"

Uczennica klasy VI a Natalia Tomkiewicz  zdobyła  wyróżnienie w XIII  edycji  Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa". Natalia uzyskała wyróżnienie w kategorii kl. IV- VI  w tematyce " Dzikie gęsi w krajobrazie Polski". Praca uczennicy bierze udział w wystawach pokonkursowych oraz zakwalifikowała się do kalendarza na rok 2017 wydanego w ramach konkursu.

Serdecznie gratulujemy.