Ciekawe prezentacje uczniów klasy 3b

Uczniowie klasy 3b zaprezentowali na ostatnim spotkaniu dla rodziców swoje umiejętności i zainteresowania językiem angielskim i informatyką. Wielu uczniów tej klasy polubiło formę prezentacji multimedialnej i w ciągu całego roku szkolnego przedstawili ich kilkanaście.


Tematy prezentacji to: sławne osoby – F. Chopin, Leonardo da Vinci, W.Mozart, Lionel Messi, zawody, miejsca, żywność, święta, zimowe dyscypliny sportowe, pojazdy, ulubione zwierzęta oraz Dzień Mamy, Taty i Dziecka. Wśród uczniów, którzy przygotowywali i przedstawiali swoje pomysłowe prezentacje multimedialne są: Bartosz Babiarz, Kinga Biernacka, Olga Grzesiak, Szymon Konieczny, Wojciech Koś, Igor Myśliwiec, Bartosz Rumiński, Aleksandra Sroka, Radosław Szczerba, Izabela Zalewska.

Niektórzy uczniowie polubili również formę projektu : Bartosz Babiarz ,Kinga Biernacka,Franciszek Data, Radosław Dubiel, Szymon Konieczny,Wojciech Koś,  Bartosz Rumiński, Jakub Sokołowski, Aleksandra Sroka, Izabela Zalewska, Piotr Zawiliński i Natalia Maguda to autorzy projektów  plastyczno- językowych o tematyce: wakacje, znane osoby, święta, ulubione zwierzęta, pojazdy.

Szkoła podstawowa nr 1 w Jaśle