Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1

3 marca w naszej szkole, już po raz czwarty, zorganizowano Dzień Otwarty dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ponad stu uczestników tego spotkania wraz ze swoimi rodzicami miało możliwość poznania znakomitych osiągnięć szkoły, do których należą wysokie wyniki egzaminu po klasie szóstej, czołowe miejsca w konkursach przedmiotowych i sportowych na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim. Szkoła została wyróżniona przez Ministra Edukacji Narodowej zaszczytnym tytułem Szkoły Odkrywców Talentów.

Zapraszamy do galerii

Przedszkolaki oglądały prezentacje szkolnego zespołu Świetliki. Potem uczestniczyły w ciekawych zajęciach sportowych, humanistycznych, matematycznych i plastycznych prowadzonych nowoczesnymi metodami. Dzieciom podobały się zajęcia z tablicami interaktywnymi. Rodzice doceniali nowoczesną aranżację architektoniczną sal lekcyjnych, korytarzy, świetlicy, jadalni. Wrażenie robiły na gościach rozległe tereny przyszkolne z boiskami, placem zabaw, umożliwiające lekcje wychowania fizycznego na świeżym powietrzu.

Wszyscy zgodnie twierdzili, że  Dzień  Otwarty przebiegał w miłej atmosferze i koniecznie przedsięwzięcie należy powtórzyć w przyszłym roku.

Szkoła podstawowa nr 1 w Jaśle